ביקורת אוזניות Plantronics BackBeat 100

0

כן אתם רואים טוב, ביקורת על אוזניות שזה טיפה שונה ממה שאנחנו עושים בדרך כלל אבל זה טוב לגוון קצת לא?, היום נדבר על האוזניות של Plantronics, אוזניות תוך-אוזן אלחוטיות, אוזניות במחיר סביר, אלחוטיות שלשמחתנו עובדות ממש טוב. בואו ניקח מבט מקרוב על האוזניות.

עיצוב

מה ש – Plantronics עשתה עם סדרת האוזניות BackBeat 100 היא ליצור עיצוב פשוט אך פונקציונלי. באוזניות יש לנו שני מרכיבים עיקריים. יש את האוזניות עצמן שנכנסות לתוך האוזן ואת קשת הצוואר. האוזניות הן די קלות וקטנות, גב האוזניות צוידו במגנטים על מנת למנוע קשירה של חוטי האוזניות, פתרון טוב.

קשת הצוואר זה החלק היותר מעניין של האוזניות. הוא נוקשה ועבה למדי והוא בעצם הרכיב בעל המשקל הגדול ביותר באוזניות, הקשת יושבת בצורה מדויקת על הצוואר והוא מעוצב בצורה כזאת שתוכלו לשים אותו תחת הצאוורון של החולצה. Plantronics בחרה להציב את הפקדים בחלק הפנימי של הקשת, לדעתנו זו החלטה טובה שמונעת לחיצות לא רצוניות על הכפתורים וזה גם מגן על הכפתורים.

פיצ'רים

מה שבאמת מגדיר את האוזניות זה הפיצ'רים שלהם. באוזניות תמצאו דרייברים המסוגלים לספק איכות שמע טובה במיוחד כאשר לוקחים בחשבון את הגודל הקטן של האוזניות. האוזניות  מצוידות במיקרופון על מנת שתוכלו לענות לשיחות תוך כדי שימוש בהן.

הסוללה של האוזניות מספקת עד 8 שעות של ניגון רציף, גם בשיחות וגם במוזיקה. בשימוש מתון תוכלו להאריך את חיי הסוללה של האוזניות לכמה ימים. דבר נוסף שאהבנו זה איכות הסאונד כאשר ניהלנו שיחה עם האוזניות, אין ספק שהשימוש במיקרופון עם יכולת הפחתת רעש היה צעד טוב של החברה.

בנוסף, קשת הצוואר מצויידת במנועי רטט זעירים על מנת להודיע לכם על שיחה נכנסת, לא מדובר בפיצ'ר יוצא דופן אבל בהחלט שמחנו לראות את זה.

ביצועים

מבחינת הביצועים של האוזניות, מדובר באוזניות שמכל הבחינות מספקות ביצועים טובים. איכות הצליל הוא נהדר. כמובן שאם אתם לא מאלה שמתפשרים על איכות השמע אז האוזניות האלה לא בשבילכם, אבל ביחס לאוזניות מהסוג ובמחיר הזה אתם בהחלט מקבלים תמורה לכסף שלכם. בכללי, אי אפשר לומר שיש הטיה כלשהי לתדר מסוים. אבל בהחלט אפשר לומר שהסאונד של האוזניות טיפה שטוח, היה משמח אותנו אם הבאס היה חזק יותר ובכלל שלאוזניות היה ווליום גבוה יותר

המיקרופון של האוזניות עובד טוב, אם כי זה תלוי מאוד בסביבה שאתם נמצאים בה. את האוזניות בדקנו גם בהליכה בקצב מהיר ולמעט פעם אחת האוזניות נשארו בתוך האוזן בלי ליפול, עדיין אני לא יכול להמליץ על האוזניות כאוזניות לספורט, מכמה סיבות, המחסור בהגנה מרטיבות וגם הקשת שעל הצאוור לא יושבת ומקפצת בצורה לא הכי נוחה על הצאוור במיוחד בזמן ריצה מה שגם מביא לנפילה של האוזניות מהאוזניים בהרבה מהמקרים.

מבחינת השליטה על האוזניות, לוקח כמה פעמים על מנת להתרגל למיקום של הפקדים אבל ברגע שתתרגלו זה יבוא לכם בקלות, לאוזניות יש חיישן קולי שמעדכן אתכם כמה שעות פעילות נותרה לכם עם הסוללה, להטעין את הסוללה לקח בסביבות ה – 70 דקות שזה פחות ממה שהחברה הצהירה.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here