יוטיוב מהדקת את הכללים בנוגע לרווחים מערוצים

0

יוטיוב מהדקת את הכללים בכל מה שנוגע לתוכנית השותפים שלה ומגדילה את הדרישות שערוצים\יוצרים חייבים לעמוד בהן על מנת לעשות רווחים מהסרטונים שלהם. החל מהיום, כדי להגיש בקשה למונטיזציה, הערוצים חייבים להיות בעלי 4,000 שעות צפייה כללית במהלך 12 החודשים האחרונים, ובנוסף חובה שיהיו לפחות 1000 מנויים לערוץ. יוטיוב תאכוף את המדיניות החדשה גם עבור ערוצים קיימים, כלומר, ערוצים שאינם עומדים ברף שנקבע לא יוכלו עוד להרוויח מהסרטונים שלהם.

בעבר, היעד שבעלי ערוצים התבקשו לעמוד בו הוא 10,000 צפיות כלליות בערוץ – ללא דרישה ספציפית לשעות צפייה שנתיות. שינוי זה ללא ספק יקשה על ערוצים חדשיום וקטנים יותר להגיע לרווחים מהתוכן שלהם, אך יוטיוב אומרת שזו דרך חשובה על מנת לעקוב אחרי מי שעובר על המדיניות ופוסל "שחקנים גרועים"

בנוסף למהלך, יוטיוב מתכננת הגדלה של הבדיקה האנושית בעבור סרטונים שמופיעים כחלק מתוכנית "המועדפים" על מנת למנוע מצבים כמו של אחד מהכוכבים הגדולים של יוטיוב לוגן פול שהעלה סרטון של גופה שצילם ביער ביפן, לוגן הוא כבר לא חלק מתוכנית המועדפים של יוטיוב והבדיקה הידינית של כל סרטון תמנע מצבים שסרטונים מהסוג הזה יהיו זכאים לרווחים מלכתחילה.

מה אתם אומרים על המדיניות החדשה של יוטיוב? האם היא באמת תמנע מצבים כאלה או רק תפגע ביוצרים הקטנים?

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here