סקירה לסדרת המוצרים Noctua Chromax

0

אם אתם אוהבים את איכות הקירורים של נוקטואה ואת הביצועים המעולים של הקירורים שלהם, אבל אף פעם לא אהבתם את העיצוב החום שלהם, אז אולי סדרת המוצרים החדשים של החברה יפתרו לכם את הבעיה. זה אולי לקח להם הרבה זמן אבל בסוף הפידבק של קהילת המחשבים נשמע ונוקטואה עשו קצת שינויים על מנת לענות על הצרכים של הצרכנים.

אם ספרנו נכון אז נוקטואה שיחררו שלושה סוגים חדשים של מוצרים, שמגיעים על מנת להוסיף קצת אסתטיקה לקירורים של החברה מבלי להשפיע על הביצועים המעולים של הקירורים.

NA-HC כיסוי לגוף הקירור

המוצר הראשון בסדרת Chromax הוא כיסוי לגוף הקירור. האומנם לא מדובר בכיסוי לכל קירור בקטלוג של החברה אבל נוקטואה מכסה לפחות את הקירורים הפופולריים שלה, הקירורים הנתמכים הם NH-U12S, NH-U12S TR4-SP3 and NH-U12S SE-AM4, והקירורים הגדולים יותר NH-D15S, NH-D15 ו NH-D15 SE-AM4.

כיסוי לגוף הקירור

כאשר פותחים את הקופסה מגלים זוג של מכסים בצבע שחור במקרה הזה. המכסים ארוזים בצורה מרשימה כרגיל עם נוקטואה.

בתוך הקופסה

הכיסויים הקטנים והגדולים זמינים בצבעים , לבן מבריק ושחור. כי שניתן לראות לכיסוי השחור יש חתכים שנועדים לשילוב עם מגוון של תוספות צבעוניות כי לאפשר לכם להתאים את הכיסוי של ערכת הנושא הכללית של המחשב שלכם.

כיסוי לגוף הקירור

ההרכבה של המכסים פשוטה ביותר הודות לחוברת ההוראות שנוקטואה מספקת עם המוצרים שלה.

מאווררי Chromax

יחד עם מכסי הקירורים, נוקטואה שיחררה גם מאווררים בצבע שחור. כן שחור. במשך שנים החברה דבקה במאווררים בצבע חום והפחות יפה אבל הגיע הזמן להתקדם וכך עשתה החברה, לא רק שאתם מקבלים מאווררים שחורים אתם מקבלים גם מגוון של רפידות צבעוניות למניעת רטט.

מאווררים שחורים

כבלים צבעוניים

לאחר שהתאמתם את הצבעים של המאוורר והכיסוי לגוף הקירור הגיע הזמן לבחור את הצבעים של הכבלים של המאווררים שלכם וגם לזה יש נוקטואה פיתרון.

כבל מאריך למאוורר בצבעים שונים

בנוסף לכבלים של הקירורים, נוקטואה מספקת גם מפצלים לקירורים, גם הם מגיעים בצבעים שחור, לבן, אדום, ירוק, כחול, וצהוב.

מפצלים צבעוניים

סיכום

ובכן, זה לקח הרבה זמן, אבל נוקטואה סוף סוף הבינו כי לא כולם אוהבים את האסתטיקה של הקירורים שלהם, עכשיו יש ללקוחות את האפשרות להתאים את הקירור המעולה של נוקטואה לצבעים של המערכת שלהם, האומנם לא מדובר במוצרים זולים אבל אין טעם לקנות את כל מה שראיתם בביקורת אלא רק את הצבע שאתם צריכים, בתור מעריץ של המוצרים של החברה אני בהחלט ממליץ על סדרת המוצרים החדשה של החברה.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here