פלנטרוניקס משיקה את סדרת אוזניות הספורט האלחוטיות BackBeat FIT 300

0

סדרת BackBeat FIT 300 – אחת מאוזניות הבלוטות' הקלות ביותר בעולם, אשר תוכננה ללוות את המשתמשים החל מהאימון הגופני ועד לפעולות המבוצעות במשך שאר היום. סדרת האוזניות האלחוטיות מציעה עיצוב קל משקל, נייד ועמיד לזיעה, כאשר האוזניות נשארות יציבות ונוחות לשימוש וחוסמות את רעשי הרקע הלא רצויים של מכון הכושר. כבל העשוי מבד בעל חיכוך נמוך, זמן סוללה של 6 שעות ועיצוב מיוחד של קצה האוזן – כל אלו הופכים את סדרת ה-BackBeat FIT 300 לבחירה המושלמת לשימוש ספורטיבי ויום-יומי, תוך אספקת חווית האזנה סוחפת. אוזניות ה-BackBeat FIT 305 מגיעות יחד עם נרתיק נשיאה.

סדרת BackBeat FIT 500 – לאלו מכם אשר מעדיפים אוזניות אלחוטיות מסוג on-ear במהלך האימון, הסדרה מספקת חוויה סוחפת לפני, תוך כדי ולאחר האימון: עד ל-18 שעות של חיי סוללה, הגנה כנגד זיעה וכריות אוזניים נוחות, החוסמות רעשים ומסייעות לכם להתרכז בצליל עמוק ועשיר.

BackBeat FIT Training ו-BackBeat FIT Boost – מבוססות על אוזניות ה-BackBeat FIT האלחוטיות הידועות וכוללות מאפיינים חדשים, המסייעים למשתמשים לאתגר את עצמם ולהגיע לשיאים חדשים במהלך האימון. גרסת ה-BackBeat FIT Training כוללת גישה בלתי מוגבלת ל-12 אימוני כושר נבחרים של אפליקציית האימון האישי PEAR ומנוי של 6 חודשים ל-PEAR+.

גרסת ה-BackBeat FIT Boost כוללת את כל מאפייני גרסת ה-Training, יחד עם נרתיק טעינה עמיד למים בדירוג IPX5, המספק עד ל-10 שעות האזנה נוספות ובד רשת המתייבש במהירות. מד סוללה רגיש למגע מציג את סטטוס האוזניות ונרתיק הטעינה. שתי הגרסאות כוללת עיצוב קצה אוזן פתוח, המסייע למשתמשים להישאר מודעים לסביבה בזמן אימוני כושר בחוץ.

השותפות החדשה עם אפליקציית האימון האישי PEAR, משמעה כי משתמשים יכולים כעת לקחת את האימון שלהם לרמה הבאה על ידי צירוף של חופש אלחוטי ויציבות אולטימטיבית עם אימון אינטראקטיבי לפי דרישה וכל זאת באמצעות אוזניות ה-BackBeat FIT Training ו-BackBeat FIT Boost. לפי הפדרציה הלאומית של המאמנים האישיים, עלותו של מאמן כושר אישי מנוסה היא כ-200 שקלים לשיעור, מה שהופך את PEAR לתוספת המושלמת אשר תסייע לכם להשלים את האימון בצורה הטובה ביותר, ללא כל תשלום נוסף.

 

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here