האם הדרייבר החדש של Nvidia's משפר את הביצועים במשחק Destiny 2?

0

כאשר NVIDIA שחררה את הדרייבר החדש שלה היא טענה שהוא מביא לשיפור בביצועים של עד 53% במשחק Destiny 2 והיא גם הוסיפה גרפים שמציגים את השיפור הזה אבל הרבה אנשים ניסו לשחזר את התוצאות שהתקבלו על ידי החברה ולא הצליחו אז אנחנו נבדוק זאת בעצמנו.

התוצאה של NVIDIA

השתמשנו בכרטיס GTX 1060 6GB ובדקנו את המשחק עם הדרייבר החדש ואחד הקודם לו על מנת לראות אם יש שיפור בביצועים, את הבדיקה עשינו ברזולוציה של 1440p ועל כל ההגדרות הקיימות במשחק, נמוך,בינוני,גבוה,וגבוה מאוד.

מה שגילינו זה כאשר משחקים במשחקים על ההגדרות הגבוהות ביותר רואים שיפור של 20-25% בביצועים אל מול הדרייברים הקודמים , בהגדרות הנמוכות לא רק שלא ראינו שיפור אלא הרעה בביצועים אל מול הדרייבר הישן, זה ברור שהדרייבר החדש מתמקד בשיפור של אפקטים מסויימים שקיימים בעיקר בהגדרות הגבוהות.

האם הדרייברים האחרונים של AMD משפרים את הביצועים במשחק?

כאשר מסתכלים על הכרטיס של AMD RX480 ניתן לראות שלא מקבלים ביצועים טובים יותר על ידי שימוש בדרייבר העדכני ביותר.

סיכום

כאשר אנחנו מסתכים על התוצאות שקיבלנו קשה לנו לאמת את הטענות של NVIDIA שיש שיפור בביצועים של עד 53% עם הדרייברים החדשים , השיפור שנצפה קטן יותר אבל עדיין משמעותי בהגדרות גבוהות, אם אתם משחקים על הגדרות נמוכות לא תראו שום הבדל בביצועים עם הדרייבר החדש

כמובן שזה משהו שיכול להשתנות ממחשב למחשב ואנחנו בדקנו את זה רק עם הכרטיס GTX 1060 6GB יכול להיות שעם כרטיסים אחרים וחזקים יותר נוכל לאמת את הטענה של NVIDIA.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here