חדשות טכנולוגיה

טכנולוגיית טעינה אלחוטית של OPPO יכולה לטעון סוללה תוך 30 דקות

מוקדם יותר השנה, OPPO הכריזה על טכנולוגית טעינה אלחוטית חדשה עם יכולת לטעון סוללה בפחות משעה.  שלושה חודשים לאחר מכן החברה דוחפת את גבולות הטעינה האלחוטית עם טכנולוגיה מתקדמת יותר בהספק של 65W.

החברה טוענת שהטכנולוגיה החדשה יכולה לטעון סוללה של 4,000 מיליאמפר תוך 30 דקות.

אופו הצליחה להשיג את המהירות באמצעות סליל כפול מקביל. המלכוד עם הטכנולוגיה החדשה הוא שיש להציב את הטלפון בצורה אנכית על המטען כך ששני הסלילים יהיו במגע עם הטלפון. כאשר הטלפון ממוקם בצורה אופקית הטלפון יטען בהספק של 25W.

הבעיה המוכרת עם מטענים אלחוטיים היא בעיית ההתחממות. לשם התמודדות עם הבעיה, OPPO שומרת על טמפרטורת הטלפון מתחת ל-40 מעלות בזמן טעינה באמצעות מערכת קירור שנמצאת מתחת לסלילים. החברה נקטה בגישה שונה מהמתחרות שלה שכוללות מאוורר קטן במטען האלחוטי כדי לקרר את המכשירים שלהן כשהם נטענים אלחוטית. למרות הגישה השונה, גם OPPO כוללת מאוורר במטען האלחוטי אם כי המטרה היא שמירה על הטמפרטורה של המטען ופיזור החום ממנו.

בנוסף, OPPO הכריזה על פיתרון טעינה חוטי בהספק של 125W, טכנולוגיה שיכולה לטעון סוללה של 4,000 מיליאמפר מ0-41% תוך חמש דקות ועד 100 אחוז תוך 20 דקות בלבד.

החברה טוענת שהטכנולוגיה תוכננה באופן שלא יקצר את תוחלת החיים של הסוללה באופן ניכר. הסוללה החדשה שלה '6C' כוללת מבנה מעודכן ואלגוריתם טעינה אופטימלי אשר יאפשרו לה לשמור על יעילות של 80% לאחר 800 מחזורי טעינה.

OPPO לא סיפקה פרטים על מתי הטכנולוגיות החדשות יעשו הופעות בכורה בסמארטפונים שלה.

תגיות

יאיר צרפתי

מייסד האתר והעורך הראשי.
0 0 vote
Article Rating
הירשם
הודע על
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Close