חדשות טכנולוגיה

בקרוב בוואטסאפ לאנדרואיד: פתיחת האפליקציה באמצעות זיהוי פנים

בשנת 2019, פייסבוק שחררה עדכון לוואטסאפ למערכת ההפעלה iOS שהוסיף תמיכה בפתיחת נעילת האפליקציה באמצעות Face ID ו-Touch ID. לעומת iOS, משתמשי אנדרואיד לא קיבלו את התכונה החדשה המאפשרת את שחרור נעילת האפליקציה באמצעות זיהוי פנים.

אבל, זה עשוי להשתנות בקרוב. ב-WABetaInfo הבחינו בכמה תוספות לגרסה האחרונה של וואטסאפ בגרסת בטא. התכונה החדשה נקראת "נעילה ביומטרית" והיא מחליפה את התכונה הקודמת שכללה שחרור נעילה רק באמצעות טביעת אצבע. פייסבוק עדכנה גם את תיאור דף ההגדרה וכעת מופיע שמשתמשים יכולים להשתמש ב"טביעת אצבע, פנים או מזהים ייחודיים אחרים כדי לפתוח את וואטסאפ".

מלבד זאת, WABetaInfo הבחינו בתכונה חדשה בשם "הצטרף לשיחות שלא נענו". הרעיון הוא לאפשר למשתמשים להצטרף לשיחות במצבים מסוימים, למשל כאשר מתקיימת שיחה קבוצתית ומקבל השיחה לא הצטרף אליה מיד, הם יוכלו להצטרף לשיחה במועד מאוחר יותר, בתנאי שהשיחה לא הסתיימה.

שתי התכונות הללו נמצאות כעת בפיתוח ובשלב זה לא ברור מתי פייסבוק תדחוף אותן לכלל המשתמשים. אם אתם מעוניינים אתם מוזמנים להצטרף לתכנית הבטא של וואטסאפ אם אתם מעוניינים לנסות תכונות חדשות לפני כולם.

מקור
wabetainfo

יאיר צרפתי

מייסד האתר והעורך הראשי.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button