חדשות טכנולוגיה

שיאומי הכריזה על MIUI 12 עם אנימציות מערכת חדשות, מצב כהה משופר ותכונות פרטיות חדשות

באירוע שנערך היום בסין, שיאומי הכריזה על MIUI 12, מערכת ההפעלה שלה המבוססת על אנדרואיד. הגרסה החדשה תגיע עם מספר תכונות חדשות ושיפורים כולל בקרת פרטיות משופרת, אנימציות מערכת חדשות, מצב כהה משופר ועוד.

כדי ללטש עוד יותר את מערכת ההפעלה, שיאומי עשתה שיפוץ כללי לאנימציות המערכת וכללה כמה אנימציות חדשות לפתיחה וסגירה של אפליקציות, סיבוב מסך וכו'. האנימציות החדשות חלקות יותר ומרגישות מעודנות יותר. תכונה חדשה ומעניינת קיבלה את השם Super Wallpapers. שיאומי יצרה מודלים תלת מימדיים של מאדים וכדור הארץ והם סופר מפורטים.

לשיפור חווית הניווט, שיאומי שיפרה את מערכת המחוות שלה המבוססת על מערכת הניווט של אנדרואיד 10. ישנן מחוות חדשות כמו היכולת לפתוח התראות מאפליקציות מסרים מידיים בחלון צף באמצעות תנועה החלקה למטה. מצב כהה משופר תומך כעת בלמעלה מ-40 יישומי מערכת והוא פועל טוב יותר עם אפליקציות צד שלישי.

שיאומי התמקדה גם בהיבט הפרטיות עם MIUI 12 כשהיא מאמצת את מודל ההרשאות של אנדרואיד 10. למשתמשים תהיה כעת אפשרות להעניק גישה ליישומים רק בזמן שהם משתמשים בהם או רק פעם אחת. יש תכונה חדשה בשם Flare שתשמור רישום של כל ההרשאות והמידע שאפליקציות בטלפון ניגשות אליהם. יש גם תכונה חדשה שתמנע מאפליקציות לא אמינות לגשת למידע רגיש כמו יומני שיחות, לוח שנה, אנשי קשר וכו'. היא מציעה אפשרות לזייף פרטים אלה עבור אפליקציות שמנסות להשיג מידע כזה.

MIUI 12 מגיעה עם אפליקציה מובנית למעקב שינה. באמצעות הג'ירוסקופ שיאומי תעקוב אחר הפעילות הגופנית של המשתמשים כמו הליכה, רכיבה על אופניים ועוד.

שיאומי מתכננת לשחרר את MIUI 12 למספר מכשירי Redmi ו- Mi החל מיוני. תוכנית בטא סגורה מתחילה מאוחר יותר היום בסין.

להלן רשימת המכשירים שיקבלו את העדכון:

  • סוף חודש יוני – Xiaomi 10 Pro, Xiaomi 10, Xiaomi 10 Youth Edition, Xiaomi 9 Pro 5G, Xiaomi 9 Premium Transparent Edition, Xiaomi 9, Redmi K30 Pro Zoom, Redmi K30 Pro, Redmi K30 5G, Redmi K30, Redmi K20 Pro Premium, Redmi K20 Pro, Redmi K20
  • שלב שני – Xiaomi MIX 3, Xiaomi MIX 2S, Xiaomi CC9 Pro, Xiaomi CC9, Xiaomi CC9 Meto Custom Edition, Xiaomi 9 SE, Xiaomi 8 Screen Fingerprint Edition, Xiaomi 8 Transparent Discovery Edition, Xiaomi 8, Redmi Note 8 Pro, Redmi Note 7 Pro, Redmi Note 7
  • שלב שלישי – Xiaomi CC9e, Xiaomi Note 3, Xiaomi MAX 3, Xiaomi 8 Youth Edition, Xiaomi 8 SE, Xiaomi MIX 2, Xiaomi 6X, Redmi Note 8, Redmi 8, Redmi 7, Redmi 7A, Redmi 6 Pro, Redmi 6, Redmi 6A, Redmi Note 5, Redmi S2

שיאומי תכריז על הגרסה הגלובלית של MIUI 12 עבור טלפונים שנמכרים מחוץ לסין במהלך השבועות הקרובים.

יאיר צרפתי

מייסד האתר והעורך הראשי.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button